SEAT Mii
| Kenteken | RF-962-P |
|---|---|
| Merk | SEAT |
| Model | Mii |
| Uitvoering | 1.0 Reference 5D | Recentelijk grote onderhoudsbeurt gehad | 2 nieuwe all seasons | Airco | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG gara |
| Kilometerstand | 108.043km |
| Bouwjaar | 2017 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 999 cc |
| Vermogen | 44 kW (60 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 6.995 |
Deze mooie en origineel Nederlandse Seat Mii beschikt o.a. over airconditioning en all seasons banden.
In oktober 2025 hebben wij nog een grote onderhoudsbeurt aan deze auto uitgevoerd. Hierbij zijn 2 nieuwe all seasons banden gemonteerd, luchtfilter vernieuwd, bougie's vernieuwd, interieurfilter vernieuwd etc.. Hierdoor heeft u de komende jaren lagere onderhoudskosten.
De auto heeft de Nationale Auto Pas, dit betekent dat de kilometerstand 100% klopt!
Onze prijzen zijn 'all in' prijzen, geen pakketten die achteraf aangeschaft hoeven worden. Lekker simpel en wel zo prettig, onze prijzen zijn dus inclusief 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften, minimaal 1 jaar APK.
Heeft u interesse in deze 108 of wenst u een proefrit, bel gerust voor een afspraak: 0575-572032. De persoonlijke benadering, het advies bij het maken van de juiste keuze bij de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto maakt Autobedrijf Lenselink tot een open en eerlijk bedrijf waar iedere klant zich thuis voelt. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
De geadverteerde prijs is inclusief rijklaarkosten: afleveringsbeurt, technische controle, nieuwe APK en 12 maanden BOVAG garantie. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
| Title | Seat Mii 1.0 Reference 5D | Recentelijk grote onderhoudsbeurt gehad | 2 nieuwe all seasons | Airco | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG garantie & onderhoudsbeurt |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 108.043 km |
| Aantal versnellingen | 5 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 834 kg |
| Max trekgewicht | kg |
| Max trekgewicht ongeremd | kg |
| Cilinder aantal | 3 |
| Cilinder inhoud | 999 cc |
| Vermogen motor kw | 44 kW |
| Vermogen motor pk | 60 pk |
| Gemiddeld verbruik | 4.1 l/100km |
| Wielbasis | 241 cm |
| Laadvermogen | 496 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 1330 kg |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Bekleding | Stof |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 70 tot € 76 per kwartaal |
- Achterbank neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar (gelijke delen)
- Airbag bestuurder
- Airbags voor
- Airconditioning
- Anti-slipregeling
- Antiblokkeersysteem
- Bagageafdekking
- Bandenspanningscontrole
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Hoofdsteunen achter
- In hoogte verstelbaar stuur
- ISOFIX aansluiting
- Radio/CD speler
- Radio met aux-ingang
- Stabiliteitscontrole
- Stuurbekrachtiging
- Toerenteller
- USB-aansluiting
- Vierseizoenenbanden
- Witte knipperlichten
- Zij-airbags
Bent u geïnteresseerd in deze SEAT Mii? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0575-572032
