Nissan QASHQAI
| Kenteken | 94-TRD-6 |
|---|---|
| Merk | Nissan |
| Model | QASHQAI |
| Uitvoering | 2.0 Connect Edition 4WD | Camera | All seasons | Navi | Pano dak | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG garantie & onderhoudsbeurt |
| Kilometerstand | 169.703km |
| Bouwjaar | 2012 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 1.997 cc |
| Vermogen | 104 kW (141 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 8.445 |
Deze Qashqai is uitgevoerd in de Connect Edition en is vierwiel aangedreven. U kunt door aan de keuze knop te draaien voor 2 wiel aandrijving, 4 wielaandrijving of "auto". Hij beschikt over veel mooie opties. Denk hierbij aan: automatische airconditioning, bluetooth telefoon verbinding, achteruitrij camera, parkeersensoren, all seasons banden, navigatie, trekhaak (1.400 kg trekgewicht) en noem maar op. Tevens beschikt de motor over een distributieketting.
Onze prijzen zijn 'all in' prijzen, geen pakketten die achteraf aangeschaft hoeven worden. Lekker simpel en wel zo prettig, onze prijzen zijn dus inclusief 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften, minimaal 1 jaar APK.
Heeft u interesse in deze Qashqai of wenst u een proefrit, bel gerust voor een afspraak: 0575-572032. De persoonlijke benadering, het advies bij het maken van de juiste keuze bij de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto maakt Autobedrijf Lenselink tot een open en eerlijk bedrijf waar iedere klant zich thuis voelt. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
De geadverteerde prijs is inclusief rijklaarkosten: afleveringsbeurt, technische controle, nieuwe APK en 12 maanden BOVAG garantie. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
| Title | Nissan Qashqai 2.0 Connect Edition 4WD | Camera | All seasons | Navi | Pano dak | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG garantie & onderhoudsbeurt |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 169.703 km |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1325 kg |
| Max trekgewicht | 1400 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 712 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1997 cc |
| Vermogen motor kw | 104 kW |
| Vermogen motor pk | 141 pk |
| Gemiddeld verbruik | 8.2 l/100km |
| Wielbasis | 263 cm |
| Laadvermogen | 635 kg |
| Emissieklasse | euro 5 |
| Energielabel | |
| Gvw | 1960 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Bekleding | Stof |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 199 tot € 217 per kwartaal |
- Achterbank neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbags voor
- Airconditioning
- Anti-slipregeling
- Antiblokkeersysteem
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagageafdekking
- Bandenspanningscontrole
- Boordcomputer
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Climate control
- Cruise control
- Dakraam
- Dakrails
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Getint glas
- Gordijnairbags achter
- Gordijnairbags voor
- Hoofdsteunen achter
- In hoogte verstelbaar stuur
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- ISOFIX aansluiting
- Lederen stuurwiel
- LED verlichting
- Lichtmetalen wielen (18")
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Navigatiesysteem
- Panoramadak
- Parkeersensoren
- Radio/CD speler
- Radio met aux-ingang
- Regensensor
- Snelheidsbegrenzer
- Stabiliteitscontrole
- Stuurbekrachtiging
- Telefoon
- Toerenteller
- Trekhaak
- USB-aansluiting
- Verstralers
- Verwarmde buitenspiegels
- Vierseizoenenbanden
- Warmtewerend glas
- Witte knipperlichten
- Zij-airbags
- Zij-airbags achter
Bent u geïnteresseerd in deze Nissan QASHQAI? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0575-572032
