Mazda 6
| Kenteken | 96-ZJN-6 |
|---|---|
| Merk | Mazda |
| Model | 6 |
| Uitvoering | 2.0 TS+ Lease Pack | Trekhaak | Bluetooth | Stoelverwarming | Lane assist | Dakrails | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG garantie |
| Kilometerstand | 312.092km |
| Bouwjaar | 2012 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 1.998 cc |
| Vermogen | 107 kW (145 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 5.875 |
Deze mooie en nette origineel Nederlandse Mazda 6 is altijd bij de Mazda dealer in onderhoud geweest (sinds 2019 bij ons), de klanten hebben ieder jaar netjes onderhoud laten uitvoeren. Hij is dan ook 100% onderhouden.
De TS+ Lease Pack uitvoering is o.a. uitgerust met Bluetooth telefoon verbinding, navigatie systeem, 17" lichtmetalen velgen, dodehoek detectie, stoelverwarming, trekhaak en nog veel meer.
Onze prijzen zijn 'all in' prijzen, geen pakketten die achteraf aangeschaft hoeven worden. Lekker simpel, prettig en eerlijk. Onze prijzen zijn dus inclusief 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften en minimaal 1 jaar APK.
Heeft u interesse of wenst u een proefrit, bel gerust voor een afspraak: 0575-572032. De persoonlijke benadering, het advies bij het maken van de juiste keuze bij de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto maakt Autobedrijf Lenselink tot een open en eerlijk bedrijf waar iedere klant zich thuis voelt. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
De geadverteerde prijs is inclusief rijklaarkosten: afleveringsbeurt, technische controle, minimaal 1 jaar APK en 12 maanden BOVAG garantie. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
| Title | Mazda 6 2.0 TS+ Lease Pack | Trekhaak | Bluetooth | Stoelverwarming | Lane assist | Dakrails | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG garantie & onderhoudsbeurt |
|---|---|
| Carrosserie | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 312.092 km |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1280 kg |
| Max trekgewicht | 1300 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 680 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1998 cc |
| Vermogen motor kw | 107 kW |
| Vermogen motor pk | 145 pk |
| Gemiddeld verbruik | 5.6 l/100km |
| Wielbasis | 275 cm |
| Laadvermogen | 700 kg |
| Emissieklasse | euro 5 |
| Energielabel | |
| Gvw | 1980 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Bekleding | Stof |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 199 tot € 217 per kwartaal |
- Achterbank neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag bestuurder
- Airbags voor
- Airconditioning
- Anti-slipregeling
- Antiblokkeersysteem
- Audiobediening op het stuurwiel
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bagageafdekking
- Bandenspanningscontrole
- Boordcomputer
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Climate control
- Cruise control
- Dakrails
- Dodehoeksignalering
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Getint glas
- Gordijnairbags achter
- Gordijnairbags voor
- Hill-hold control
- Hoofdsteunen achter
- In hoogte verstelbaar stuur
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- ISOFIX aansluiting
- Koplampsproeiers
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- Lichtmetalen wielen (17")
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Navigatiesysteem
- Noodremassistentie
- Parkeersensoren
- Radio/CD speler
- Radio met aux-ingang
- Regensensor
- Rijstrooksensor
- Stabiliteitscontrole
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging
- Telefoon
- Toerenteller
- Trekhaak
- USB-aansluiting
- Verstralers
- Verwarmde buitenspiegels
- Warmtewerend glas
- Witte knipperlichten
- Xenon verlichting
- Zij-airbags
- Zij-airbags achter
Bent u geïnteresseerd in deze Mazda 6? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0575-572032
