Mazda 2
| Kenteken | KHS-23-B |
|---|---|
| Merk | Mazda |
| Model | 2 |
| Uitvoering | Hybrid 1.5 Hybrid 116pk 6AT HOMURA PLUS | Pano dak | Super zuinig! | Navi | Apple Carplay | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG gara |
| Kilometerstand | 14.614km |
| Bouwjaar | 2025 |
| Transmissie | Automaat |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Motor inhoud | 1.490 cc |
| Vermogen | 68 kW (92 pk) |
| Prijs | € 28.945 |
Deze mooie en nette Mazda 2 Hybrid is uitgevoerd in de meest luxe uitvoering, de Homura Plus ! Hij beschikt over zéér véél opties, denk hierbij aan: het draadloos opladen mobiele telefoon, Apple Carplay, Android auto , achteruitrij camera, adaptieve cruise control, LED verlichting, stoel verwarming, stuur verwarming en noem maar op. Tevens is deze auto super zuinig, sommige klanten rijden er zelfs 1 op 30 mee!
Onze prijzen zijn 'all in' prijzen, geen pakketten die achteraf aangeschaft hoeven worden. Lekker simpel, prettig en eerlijk. Onze prijzen zijn dus inclusief 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften en minimaal 1 jaar APK.
Heeft u interesse of wenst u een proefrit, bel gerust voor een afspraak: 0575-572032. De persoonlijke benadering, het advies bij het maken van de juiste keuze bij de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto maakt Autobedrijf Lenselink tot een open en eerlijk bedrijf waar iedere klant zich thuis voelt. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
De geadverteerde prijs is inclusief rijklaarkosten: afleveringsbeurt, technische controle, minimaal 1 jaar APK en 12 maanden BOVAG garantie. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
| Title | Mazda 2 Hybrid 1.5 Hybrid 116pk 6AT HOMURA PLUS | Pano dak | Super zuinig! | Navi | Apple Carplay | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG garantie & onderhoudsbeurt |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 14.614 km |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1110 kg |
| Max trekgewicht | 450 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Cilinder aantal | 3 |
| Cilinder inhoud | 1490 cc |
| Vermogen motor kw | 68 kW |
| Vermogen motor pk | 92 pk |
| Gemiddeld verbruik | 4.2 l/100km |
| Wielbasis | 256 cm |
| Laadvermogen | 505 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 1615 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Bekleding | Half leder / stof |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 145 tot € 158 per kwartaal |
- Achterbank neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Airbag bestuurder
- Airbags voor
- Airconditioning
- Android Auto
- Anti-slipregeling
- Antiblokkeersysteem
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuurwiel
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bagageafdekking
- Bandenspanningscontrole
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Climate control
- Cruise control
- Dakraam
- Dodehoeksignalering
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Getint glas
- Gordijnairbags achter
- Gordijnairbags voor
- Hill-hold control
- Hoofdsteunen achter
- In hoogte verstelbaar stuur
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- ISOFIX aansluiting
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED verlichting
- Lichtmetalen wielen (17")
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Navigatiesysteem
- Noodremassistentie
- Panoramadak
- Parkeersensoren
- Radio met aux-ingang
- Radio met DAB+
- Regensensor
- Rijstrooksensor
- Snelheidsbegrenzer
- Stabiliteitscontrole
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurwielverwarming
- Telefoon
- Toerenteller
- USB-aansluiting
- Verstralers
- Verwarmde buitenspiegels
- Warmtewerend glas
- Witte knipperlichten
- Zij-airbags
- Zij-airbags achter
Bent u geïnteresseerd in deze Mazda 2? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0575-572032
