Mazda CX-5
| Kenteken | N-900-XS |
|---|---|
| Merk | Mazda |
| Model | CX-5 |
| Uitvoering | 2.5 SKYACTIV-G 194pk AWD Automaat GT-M | 100% Onderhouden | Opendak | Camera | Afn. trekhaak | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG g |
| Kilometerstand | 72.797km |
| Bouwjaar | 2018 |
| Transmissie | Automaat |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 2.488 cc |
| Vermogen | 143 kW (194 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 26.985 |
Deze zeer nette Mazda CX-5 is altijd bij de Mazda dealer in onderhoud geweest (aantoonbaar), dus 100% onderhouden! Verder beschikt deze auto o.a. over Elektronisch schuif-kanteldak, Navigatie, LED verlichting, Achteruitrijcamera, Elektronische airconditioning, Head-up display, DAB radio, Stoel & Stuurverwarming, Lederen bekleding, Adaptive cruise control, BOSE audiosysteem, Afneembare trekhaak (2.000 KG trekgewicht!) en nog veel meer.
Wij hebben deze auto in 2022 geïmporteerd en ook direct verkocht. De klanten hebben ieder jaar bij ons het onderhoud laten uitvoeren en hebben nu een CX-60 gekocht. We kennen deze auto dan ook door en door. Een betere geschiedenis kunt u zich niet wensen.
Heeft u interesse in deze CX-5 of wenst u een proefrit, bel gerust voor een afspraak: 0575-572032. De persoonlijke benadering, het advies bij het maken van de juiste keuze bij de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto maakt Autobedrijf Lenselink tot een open en eerlijk bedrijf waar iedere klant zich thuis voelt. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
De geadverteerde prijs is inclusief rijklaarkosten: lakwerk poetsen, interieur reinigen, afleveringsbeurt, technische controle, nieuwe APK en 12 maanden BOVAG garantie. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
| Title | Mazda Cx-5 2.5 SKYACTIV-G 194pk AWD Automaat GT-M | 100% Onderhouden | Opendak | Camera | Afn. trekhaak | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG garantie & onderhoud |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 72.797 km |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1460 kg |
| Max trekgewicht | 2000 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 2488 cc |
| Vermogen motor kw | 143 kW |
| Vermogen motor pk | 194 pk |
| Gemiddeld verbruik | 7.1 l/100km |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | 683 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 2143 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Bekleding | Leder |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 253 tot € 276 per kwartaal |
- Achterbank neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Achteruitrijcamera
- Adaptive cruise control
- Airbag bestuurder
- Airbags voor
- Airconditioning
- Android Auto
- Anti-slipregeling
- Antiblokkeersysteem
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuurwiel
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bagageafdekking
- Bandenspanningscontrole
- Boordcomputer
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Climate control
- Cruise control
- Dodehoeksignalering
- Elektrisch bedienbaar schuifdak
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- Getint glas
- Gordijnairbags achter
- Gordijnairbags voor
- Hill-hold control
- Hoofdsteunen achter
- In hoogte verstelbaar stuur
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- ISOFIX aansluiting
- Keyless entry
- Koplampsproeiers
- LED dagrijverlichting
- Lederen interieur
- Lederen stuurwiel
- LED verlichting
- Lichtmetalen wielen (19")
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Navigatiesysteem
- Noodremassistentie
- Parkeersensoren
- Radio/CD speler
- Radio met aux-ingang
- Radio met DAB+
- Regensensor
- Rijstrooksensor
- Snelheidsbegrenzer
- Stabiliteitscontrole
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor en achter
- Stuurbekrachtiging
- Stuurwielverwarming
- Telefoon
- Toerenteller
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- USB-aansluiting
- Verstralers
- Verwarmde buitenspiegels
- Vierwielaandrijving
- Warmtewerend glas
- Witte knipperlichten
- Zij-airbags
- Zij-airbags achter
Bent u geïnteresseerd in deze Mazda CX-5? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0575-572032
