Mazda CX-5
| Kenteken | JV-274-H |
|---|---|
| Merk | Mazda |
| Model | CX-5 |
| Uitvoering | 2.0 SKYACTIV-G 165pk Skylease GT AUTOMAAT | Apple Carplay/Android Auto | Trekhaak | Leder | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG gara |
| Kilometerstand | 136.149km |
| Bouwjaar | 2016 |
| Transmissie | Automaat |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 1.998 cc |
| Vermogen | 121 kW (165 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 17.925 |
Deze mooie Mazda CX-5 heeft altijd netjes zijn onderhoud gehad. Hij is uitgerust in de Skylease GT uitvoering welke rijkelijk is uitgerust. Denk hierbij aan: Navigatie, LED verlichting, Elektronische airconditioning, Apple carplay, Android auto, DAB radio, Stoelverwarming, Lederen bekleding, BOSE audiosysteem, Trekhaak (1.800 KG trekgewicht!) en nog veel meer.
Heeft u interesse in deze CX-5 of wenst u een proefrit, bel gerust voor een afspraak: 0575-572032. De persoonlijke benadering, het advies bij het maken van de juiste keuze bij de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto maakt Autobedrijf Lenselink tot een open en eerlijk bedrijf waar iedere klant zich thuis voelt. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
De geadverteerde prijs is inclusief rijklaarkosten: lakwerk poetsen, interieur reinigen, afleveringsbeurt, technische controle, nieuwe APK en 12 maanden BOVAG garantie. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
| Title | Mazda Cx-5 2.0 SKYACTIV-G 165pk Skylease GT AUTOMAAT | Apple Carplay/Android Auto | Trekhaak | Leder | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG garantie & onderhoudsbeurt |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 136.149 km |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1320 kg |
| Max trekgewicht | 1800 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1998 cc |
| Vermogen motor kw | 121 kW |
| Vermogen motor pk | 165 pk |
| Gemiddeld verbruik | 6.3 l/100km |
| Wielbasis | 270 cm |
| Laadvermogen | 645 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 1965 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Bekleding | Leder |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 199 tot € 217 per kwartaal |
- Achterbank neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag bestuurder
- Airbags voor
- Airconditioning
- Android Auto
- Anti-slipregeling
- Antiblokkeersysteem
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuurwiel
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bagageafdekking
- Bandenspanningscontrole
- Boordcomputer
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Climate control
- Cruise control
- Dodehoeksignalering
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Elektrisch verstelbare voorstoelen
- Getint glas
- Gordijnairbags achter
- Gordijnairbags voor
- Hoofdsteunen achter
- In hoogte verstelbaar stuur
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- ISOFIX aansluiting
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Lederen interieur
- Lederen stuurwiel
- LED verlichting
- Lichtmetalen wielen (17")
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Navigatiesysteem
- Noodremassistentie
- Parkeersensoren
- Radio/CD speler
- Radio met aux-ingang
- Radio met DAB+
- Regensensor
- Snelheidsbegrenzer
- Stabiliteitscontrole
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging
- Telefoon
- Toerenteller
- Trekhaak
- USB-aansluiting
- Verstralers
- Verwarmde buitenspiegels
- Warmtewerend glas
- Witte knipperlichten
- Zij-airbags
- Zij-airbags achter
Bent u geïnteresseerd in deze Mazda CX-5? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0575-572032
