Volkswagen Golf Plus
| Kenteken | KJ-091-J |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf Plus |
| Uitvoering | 1.4 TSI DSG7 Highline | Stoel verw. | PDC | Cruise control | Bluetooth | Navi | Trekhaak | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG garan |
| Kilometerstand | 106.865km |
| Bouwjaar | 2009 |
| Transmissie | Automaat |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 1.390 cc |
| Vermogen | 90 kW (122 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 7.445 |
Deze nette en goed onderhouden Golf Plus is zeer rijkelijk uitgevoerd. Hij beschikt over zeer veel leuke opties zoals bluetooth telefoonverbinding, park pilot voor & achter, Elektronische airconditioning (ECC), Cruise control, Trekhaak (1.300 kg trekgewicht), BlueTooth telefoon verbinding, stoel verwarming en noem maar op.
Onze prijzen zijn 'all in' prijzen, geen pakketten die achteraf aangeschaft hoeven worden. Lekker simpel en wel zo prettig en eerlijk, onze prijzen zijn dus inclusief 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften en minimaal 1 jaar APK.
Heeft u interesse of wenst u een proefrit, bel gerust voor een afspraak: 0575-572032. De persoonlijke benadering, het advies bij het maken van de juiste keuze bij de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto maakt Autobedrijf Lenselink tot een open en eerlijk bedrijf waar iedere klant zich thuis voelt. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
De geadverteerde prijs is inclusief rijklaarkosten: afleveringsbeurt, technische controle, minimaal 1 jaar APK en 12 maanden BOVAG garantie. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
| Title | Volkswagen Golf Plus 1.4 TSI DSG7 Highline | Stoel verw. | PDC | Cruise control | Bluetooth | Navi | Trekhaak | Rijklaarprijs incl 12 mnd BOVAG garantie & onderhoudsbeurt |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 106.865 km |
| Aantal versnellingen | 7 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1338 kg |
| Max trekgewicht | 1300 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1390 cc |
| Vermogen motor kw | 90 kW |
| Vermogen motor pk | 122 pk |
| Gemiddeld verbruik | 6.3 l/100km |
| Wielbasis | 257 cm |
| Laadvermogen | 652 kg |
| Emissieklasse | euro 5 |
| Energielabel | |
| Gvw | 1990 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Bekleding | Stof |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 199 tot € 217 per kwartaal |
- Achterbank neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag bestuurder
- Airbags voor
- Airconditioning
- Anti-slipregeling
- Antiblokkeersysteem
- Audiobediening op het stuurwiel
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bagageafdekking
- Boordcomputer
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Climate control
- Cruise control
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Getint glas
- Gordijnairbags achter
- Gordijnairbags voor
- Hill-hold control
- Hoofdsteunen achter
- In hoogte verstelbaar stuur
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- ISOFIX aansluiting
- Koplampsproeiers
- Lederen stuurwiel
- Lichtmetalen wielen (16")
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Navigatiesysteem
- Parkeersensoren
- Radio/CD speler
- Radio met aux-ingang
- Regensensor
- Reservewiel
- Stabiliteitscontrole
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging
- Telefoon
- Toerenteller
- Trekhaak
- USB-aansluiting
- Verstralers
- Verwarmde buitenspiegels
- Warmtewerend glas
- Witte knipperlichten
- Zij-airbags
- Zij-airbags achter
Bent u geïnteresseerd in deze Volkswagen Golf Plus? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0575-572032
