Audi A3
| Kenteken | L-075-KZ |
|---|---|
| Merk | Audi |
| Model | A3 |
| Uitvoering | Sportback 1.4 TFSI Ambition Pro Line plus | 4 nieuwe All Seasons banden | Gereviseerde motor | Nwe distributie | Rijklaarprijs i |
| Kilometerstand | 169.240km |
| Bouwjaar | 2013 |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Brandstof | Benzine |
| Motor inhoud | 1.395 cc |
| Vermogen | 90 kW (122 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 9.945 |
Deze mooie en nette Audi A3 is ingeruild op een Mazda CX-5. De motor van de A3 is volledig gereviseerd! Dus géén olie verbruik of wat dan ook. Nieuwe bougies, nieuwe distributie, nieuwe olieschraapveren, nieuwe zuigerveren en noem maar op. Tevens hebben we de A3 voorzien van 4 nieuwe all seasons banden. Dit is uitgevoerd bij inruil van de auto.
Bovenstaande betekent voor u weinig onderhoudskosten en veel rijplezier.
Deze Ambition Pro uitvoering is zeer rijk uitgerust. Denk hierbij aan:17" LM velgen, BlueTooth, navigatie, stoel verwarming, automatische airconditioning, afneembare trekhaak (1.400 kg trekgewicht) en noem maar op.
Onze prijzen zijn 'all in' prijzen, geen pakketten die achteraf aangeschaft hoeven worden. Lekker simpel, prettig en eerlijk. Onze prijzen zijn dus inclusief 12 maanden BOVAG garantie, een onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften en minimaal 1 jaar APK.
Heeft u interesse of wenst u een proefrit, bel gerust voor een afspraak: 0575-572032. De persoonlijke benadering, het advies bij het maken van de juiste keuze bij de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto maakt Autobedrijf Lenselink tot een open en eerlijk bedrijf waar iedere klant zich thuis voelt. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
De geadverteerde prijs is inclusief rijklaarkosten: afleveringsbeurt, technische controle, minimaal 1 jaar APK en 12 maanden BOVAG garantie. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
| Title | Audi A3 Sportback 1.4 TFSI Ambition Pro Line plus | 4 nieuwe All Seasons banden | Gereviseerde motor | Nwe distributie | Rijklaarprijs incl BOVAG garantie |
|---|---|
| Carrosserie | Hatchback |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 169.240 km |
| Aantal versnellingen | 6 |
| Btw marge | M |
| Massa ledig voertuig | 1180 kg |
| Max trekgewicht | 1400 kg |
| Max trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Cilinder aantal | 4 |
| Cilinder inhoud | 1395 cc |
| Vermogen motor kw | 90 kW |
| Vermogen motor pk | 122 pk |
| Gemiddeld verbruik | 5.3 l/100km |
| Wielbasis | 262 cm |
| Laadvermogen | 585 kg |
| Emissieklasse | euro 5 |
| Energielabel | |
| Gvw | 1765 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Bekleding | Stof |
| BTW / Marge | Marge |
| Wegenbelasting kwartaal | € 172 tot € 188 per kwartaal |
- Achterbank neerklapbaar
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbag bestuurder
- Airbags voor
- Airconditioning
- Anti-slipregeling
- Antiblokkeersysteem
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagageafdekking
- Bandenspanningscontrole
- Boordcomputer
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Climate control
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Getint glas
- Gordijnairbags voor
- Hoofdsteunen achter
- In hoogte verstelbaar stuur
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- ISOFIX aansluiting
- Knieairbags
- Koplampsproeiers
- Lederen stuurwiel
- Lichtmetalen wielen (17")
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Navigatiesysteem
- Parkeersensoren
- Radio/CD speler
- Radio met aux-ingang
- Sperdifferentieel
- Stabiliteitscontrole
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging
- Telefoon
- Toerenteller
- Trekhaak
- Trekhaak met afneembare kogel
- USB-aansluiting
- Verstralers
- Verwarmde buitenspiegels
- Vierseizoenenbanden
- Warmtewerend glas
- Witte knipperlichten
- Zij-airbags
- Zij-airbags achter
Bent u geïnteresseerd in deze Audi A3? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0575-572032
