Mazda MX-30
| Kenteken | X-214-KR |
|---|---|
| Merk | Mazda |
| Model | MX-30 |
| Uitvoering | E-SKYACTIV R-EV 170pk Prime-Line | Plug in hybride | DEMO | Camera | Head up display | 80km volledig elektrisch bereik!!!! |
| Kilometerstand | 18.613km |
| Bouwjaar | 2023 |
| Transmissie | Automaat |
| Brandstof | Benzine / Elektrisch |
| Motor inhoud | 1.660 cc |
| Vermogen | 55 kW (75 pk) |
| Energie label | |
| Prijs | € 23.880 |
Deze mooie Mazda MX-30 R-EV is een demonstratie voertuig, de kilometerstand kan dus afwijken. Heeft u interesse in deze MX-30 of wenst u een proefrit, bel gerust voor een afspraak: 0575-572032. De persoonlijke benadering, het advies bij het maken van de juiste keuze bij de aanschaf van een nieuwe of gebruikte auto maakt Autobedrijf Lenselink tot een open en eerlijk bedrijf waar iedere klant zich thuis voelt. Wij zijn telefonisch bereikbaar tot 20.00 uur op 06-10553411 of via WhatsApp.
De geadverteerde prijs is inclusief rijklaarkosten!
| Title | MAZDA Mx-30 E-SKYACTIV R-EV 170pk Prime-Line | Plug in hybride | DEMO | Camera | Head up display | 80km volledig elektrisch bereik!!!! |
|---|---|
| Carrosserie | SUV |
| Aantal deuren | 5 |
| Tellerstand | 18.613 km |
| Btw marge | B |
| Massa ledig voertuig | 1753 kg |
| Max trekgewicht | kg |
| Max trekgewicht ongeremd | kg |
| Cilinder aantal | 1 |
| Cilinder inhoud | 1660 cc |
| Vermogen motor kw | 55 kW |
| Vermogen motor pk | 75 pk |
| Gemiddeld verbruik | 1 l/100km |
| Wielbasis | 266 cm |
| Laadvermogen | 498 kg |
| Emissieklasse | euro 6 |
| Energielabel | |
| Gvw | 2251 kg |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Antraciet |
| Bekleding | Stof |
| BTW / Marge | BTW |
| Wegenbelasting kwartaal | € 333 tot € 365 per kwartaal |
- Achteruitrijcamera
- Alarmsysteem
- Automatische dimlichten
- Axiaal verstelbaar stuur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Dodehoeksignalering
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verstelbare buitenspiegels
- Getint glas
- In hoogte verstelbaar stuur
- Knipperlichten in buitenspiegels
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor en achter
- Noodoproepsysteem
- Parkeersensoren voor en achter
- Regensensor
- Stoelverwarming voor
- Vermoeidheidsherkenning
- Verwarmde buitenspiegels
- Waarschuwing kruisend verkeer achter
Bent u geïnteresseerd in deze Mazda MX-30? Neem dan contact op met ons op d.m.v. het onderstaand formulier of of bel ons gerust op 0575-572032
